Reszponzív webdesign

Az online vásárlások nagyobb része napjainkban mobil eszközökön történik. Honlapok és webshopok esetben ezért döntő fontosságú, hogy tökéletesen jelenjen meg mobilon. 

  • Csapatunk gondoskodik arról, hogy minden eszközön gyönyörű legyen az Ön új weboldala.
  • A reszponzív webdesign felkészíti cégét arra, hogy megfeleljen a mobil web kihívásainak.

Kérjen ajánlatot!

 

 

Mobilkompatibilis webdesign

Mobilkompatibilis webdesign

Mobilkompatibilis webdesign

A reszponzív webdesign alkalmazásának előnyei

A reszponzív weboldal vagy webáruház alkalmazkodik az eszközhöz, amiről nézik, legyen az PC, Laptop, Tablet vagy okostelefon. A reszponzív weboldal dinamikusan átméretezi a tartalmakat, képeket, annak érdekében, hogy egyszerűen használható legyen minden eszközön.

Gyorsan növekvő mobil használat

Mobilinternet használat rendkívül gyors ütemű növekedése mutatja, hogy hatalmas lehetőségeket rejt ez a terület. Ha a weboldal nincs optimalizálva a mobiltelefonra, rengeteg üzleti lehetőséget hagy ki. Professzionális megoldásaink tökéletes megoldást jelentenek az asztali és a mobil felhasználók számára egyaránt.

Idő és költséghatékony

Reszponzív webdesign csökkenti a fejlesztési időt és költséget. Nem kell külön kifejleszteni mobil kompatibilis weboldalt, hanem egy fejlesztésen belül megoldható, mind az asztali és mobil verzió.

Jobb eredmény a keresőoptimalizálásban

A keresőprogramok előnyben részesítik, ha egy oldal reszponzív webdesign -al készült. Mivel megkönnyíti a kereső motorok munkáját abban, hogy megfelelő és azonos keresési eredményeket adjanak az asztali géppel és mobil eszközzel rendelkező felhasználóknak. 

Tudástár
Online marketingben használjuk, a hirdetések megnevezésére, amely fix méretekkel rendelkezik.
Nagyméretű figyelemfelkeltő banner. Kép vagy flashként ágyazzák be.
Interaktív képanyagot állíthatunk elő vele, relatív alacsony fájlméretben.
Kevés oldalból álló weblap. Kampányok részeként használják leggyakrabban.
Aktuális felbontáshoz és készülékhez (mobil, tablet, pc) igazodó weboldal. Reszponzív webdesign vagy adaptív weboldal.
Egy website letöltésekor automatikusan felbukkanó új navigáló ablak vagy reklám.
Asynchronous JavaScript and XML - webes technika, technológia. Az internet oldal nem folyamatosan hív le adatokat a szerverről, így gyors, interaktivitást és használhatóságot segítő technika.
Weboldalak megtekintésére használható számítógépes alkalmazás, program.
Cascading Style Sheets egy olyan leírónyelv, melynek segítségével különböző stíluslapokat hozhatunk létre és ágyazhatunk be HTML honlapjainkba.
A vektorgrafika fogalmát a korszerű számítástechnikában a kétdimenziós számítógépes grafikával kapcsolatban használják. Ez az egyik lehetősége annak, hogy a programozó képet állítson elő a rasztergrafikus képernyőn. A többi: szöveg, multimédia és térbeli renderelés. Gyakorlatilag minden korszerű térbeli renderelő eljárás a síkbeli vektorgrafika valamilyen kiterjesztésén alapul.
A bitmap szóösszetétel jelentése bittérkép. A Windows pixelgrafikus fájlformátuma, mely gyakorlatilag egy tömörítetlen kép, így sokkal nagyobb, mint egy jpg vagy gif kép.
Nyomdai felhasználásra alkalmas színtér. A betűk a négy alapszínt jelölik, amelyre a színes képeket lehet felbontani. C: cyan (cián), M: magenta (bíbor), Y: yellow (sárga), K: black (fekete).
A felbontás mértékegysége, egy inch-re (2,54 cm) jutó képpontok száma. Minél nagyobb ez a szám, annál kisebbek a pontok és annál nagyobb a felbontás. A szabvány nyomdai felbontás 300 dpi, az internetes képek felbontása 72 dpi.
Képek tárolására alkalmas fájlformátum. A képen lévő információt a GIF-formátum információvesztés nélkül tömöríti, ezért elsősorban rajzok, grafikonok és egyéb hirtelen színátmenetű ábrák tárolására használják.
Grafikus állományformátum, amely a képen lévő információt veszteségesen tömöríti. Bár a tömörítés információveszteséggel jár, akár 10-100-szor kisebb fájlméret mellett is élvezhető a tömörített kép. Elsősorban fényképek, rajzok tárolására használják.
Képek tárolására, tömörítésére alkalmas veszteségmentes formátum, sokan a jövő egyik lehetséges nyerő típusának tartják. A rövidítés eredetije: Portable Network Graphics. A PNG-t eredetileg a GIF (Graphics Interchange Format) utódjának, illetve helyettesítőjének fejlesztették ki. Lehetőségei miatt elsősorban a hálózatokban használják grafikus adatok továbbítására, illetve tárolására.
Tömörítetlen képállomány formátum. Jellemzően nagyméretű fájl, de nincs a tömörítésből adódó képminőség romlás.

Célunk, hogy Ön mihamarabb profitáljon weboldalából.
Kérjük adja meg az alábbi adatokat.

nincs találat vagy már törölték ezt az űrlapot

Amit kapni fog:

  • teljes körű tájékoztatás, hogy mire van szüksége az Online sikerhez.
  • a javasolt fejlesztés idő- és árkalkulációja
  • legfontosabb teendők a jó helyezésért a Google keresőben

mindezt ingyen és kötelezettségektől mentesen.

Nem szeret űrlapokat kitölteni?

Lengyel László

Hívja tanácsadó kollégánkat azonnali és ingyenes tanácsadásért

Lengyel László
Cookie beállítások

Célunk, hogy Ön mihamarabb profitáljon weboldalából.
Kérjük adja meg az alábbi adatokat.

nincs találat vagy már törölték ezt az űrlapot

Kérjük az űrlapon adja meg elérhetőségét és a tervezett fejlesztés rövid leírását.

Az ajánlat készítés és a tájékoztatás ingyenes.

Az űrlap kitöltése nem minősül megrendelésnek, megbízásnak, nem kötelezi sem Önt sem a COL Directinfot. Az ajánlat kéréseket a beérkezés sorrendjében dolgozzuk fel.

Adatait bizalmasan kezeljük, kizárólag az Ön által igényelt kapcsolatfelvételre használjuk fel, nem tároljuk el és harmadik fél számára nem tesszük hozzáférhetővé.